چاووش خوان مهر و سخنان حکیمانه

پلی‌آف یورو ۲۰۱۶/صعود مجارستان به مرحله پایانی

پلی‌آف یورو ۲۰۱۶/صعود مجارستان به مرحله پایانی    
۱۳۹۴\۰۸\۲۵ - ۹:۰۹ AM


مرحله برگشت دور پلی آف مقدماتی فوتبال جام ملت های اروپا - یورو ۲۰۱۶ فرانسه - یکشنبه شب با دیدار تیم‌های مجارستان و نروژ در بوداپست و صعود تیم میزبان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، خبرگزاری فرانسه از بوداپست ، بدین ترتیب مجارستان به عنوان بیست و یکمین تیم، جواز حضور در مرحله پایانی این رقابت‌ها را کسب کرد.


مجارستان که در دیدار رفت نیز با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست یافته بود، در دیدار برگشت با نتیجه دو بر یک میهمان خود را شکست داد. تاماس پریسکین ابتدا در دقیقه 14 تیم میزبان را پیش انداخت. زمانی مارکوس هنریکسن مهاجم تیم ملی نروژ گل تساوی‌بخش را در دقیقه 83 وارد دروازه مجارستان کرد، امیدهای تیمش را برای صعود به مرحله نهایی دوباره زنده کرد اما زمانی که هنریکسن مهاجم تیم آ زد آلکمار دوباره دروازه نروژ را باز کرد، تمام امیدهای این تیم نقش بر آب شد. در نهایت مجارستان در مجموع با کسب نتیجه سه بر یک به مرحله نهایی صعود کرد. آخرین حضور مجارستان در این رقابت‌ها به سال 1972 باز می‌گردد که بازی‌ها به میزبانی بلژیک برگزار شد و مجارستان به مقام چهارم دست یافت.


پیش از این از گروه یک تیم های چک ، ایسلند و ترکیه ، از گروه دو بلژیک و ولز ، از گروه سه اسپانیا و اسلواکی ، از گروه 4 آلمان و لهستان ، از گروه 5 ، انگلیس و سوئیس ، از گروه شش ایرلندشمالی و رومانی ، از گروه 7 اتریش و روسیه ، از گروه 8 ایتالیا و کرواسی و از گروه 9 نیز تیم های پرتغال و آلبانی راهی یورو 2016 شده بودند.


یورو 2016 درفرانسه برای نخستین بار باحضور 24 تیم برگزار می شود و آخرین دوره ایست که یک کشور به صورت مجتمع میزبان کل مسابقات خواهد بود. مرحله نهایی جام ملت های اروپا از 10 ژوئن تا 10 ژوئیه سال 2016 در فرانسه برگزار خواهد شد.
-------------------------------------
ضربات ارتش یمن به نظامیان عربستانی    
۱۳۹۴\۰۸\۲۵ - ۹:۰۸ AM


وزارت دفاع یمن از کشته شدن شماری از نظامیان سعودی در پی حملات موشکی ارتش یمن به دو پایگاه نظامی الخوجره و السمفق در استان جیزان عربستان سعودی خبر داد.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المیادین، در پی حملات جنگنده های ائتلاف(متجاوز) عربستان سعودی به منطقه العیار در غرب تعز در مرکز یمن چند نفر شهید و زخمی شدند. همچنین یک منبع نظامی یمنی از منهدم شدن یک تانک سعودی و کشته شدن سرنشینیان آن در پایگاه نظامی الشرفه در استان نجران عربستان خبر داد.

شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد:جنگنده های متجاوز عربستان سعودی مناطق مختلفی از استان های صعده،مارب و الجوف را در یمن بمباران کردند. این حملات تلفات سنگین مادی و انسانی به همراه داشته است. یگان های مختلف ارتش و کمیته های مردمی یمن نیز مواضع نظامی ارتش عربستان سعودی را در مناطق نجران،عسیر و الربوعه هدف قرار دادند.

نیروهای ارتش یمن در حملات موشکی و توپخانه ای خود توانستند تجهیزات نظامی عربستان را در منطقه الخورمه و پایگاه عین الثورین هدف قرار دهند.

نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک کشتی جنگی متجاوزان را نزدیک سواحل بندر المخا در استان تعز این کشور هدف قرار دادند.

 انفجار شدیدی شهر عدن درجنوب یمن را لرزاند.

-------------------------------------


در چشم باد ، نغمه های دل انگیز مادر ، در گوش کودک بازیگوش ، شناور است . حکیم ارد بزرگ (کتاب سرخ)

قهرمان های آدمهای کوچک ، همانند آنها زود گذرند .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

کار گروهی، بدون همراهی جوانان شوریده و کوشا، بی سرانجام است. حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف معاصر)

نظم باید در همه امور زندگی ما هویدا شود. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

در عشق، شرف و آزادی هست زندگی و پاکی هست، نام عشق برازنده هر کار غیر شرافتمندانه ایی نیست. حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف جهان)

زمین زنده و پویاست ، آن را باید پاسداشت .  حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف تاریخ ایران)

بزرگان از باورهای خویش سخن می گویند، باورهایی که براستی آنها را  درست می دانند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

کسانی که سازنده و درمانگر هستند ، کارشان را با فریاد و غوغا پیش نمی برند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

دستگاه های پیچیده دیوانسالاری ، نباید دست و پای کارآفرینان و سرمایه گذاران را ببندند .   حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

زیستگاهای گیاهی و جانوری ، ثروت و دارایی بسیار با ارزش ملی است ، ارزش نگهداری از آنها ، کمتر از نگهبانی "بانک مرکزی" نیست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

سرود و آهنگ زیبای طبیعت ، تپشی آرام و کشیده دارد .  حکیم ارد بزرگ (پدر فلسفه جدید)

به آنهایی که می گویند اُرُد دلدادگی نمی داند ، بگویید او هم دلداده شد ، یک بار و برای همیشه ، دلباخته میهن پاکش ایران . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

پیام اُرُد برای جهانیان ، زندگی در سایه مهربانی ، آزادی و شادی است. حکیم ارد بزرگ (متفکر ایرانی)

آغاز هر روز ، نو شدنی دوباره است ، و زمانی برای پویایی بیشتر .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod is one of the most important Iranian philosophers)

زادروز خود و نزدیکانمان را فراموش نکنیم ، جشن بگیریم و شادی را به یکدیگر هدیه دهیم . حکیم ارد بزرگ (بزرگترین فیلسوف ایران)

ستایش ، هنگام نو رُستن و رویش را . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World philosopher)

هر آن ، می تواند آغازی دوباره در زندگی ما باشد ، پس هیچگاه ، پایانی پیش روی ما نیست .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod)

چشمه مهر و مهربانی ، همواره در دل اُرُد ، جاری خواهد بود . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_World Philosophy teacher)

 

 

Great Orod is one of the most important Iranian philosophers , Great Orod is one of the world's best known and most widely read and Great Orod studied philosophers , Great Orod_The greatest philosopher of the century , Great Orod_Father of modern philosophy , Great Orod_World Philosophy teacher , Great Orod_philosopher king , Great Orod_The greatest philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of the world , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest contemporary philosopher , Great Orod_The greatest philosopher of history , Great Orod_World philosopher , فیلسوف , فیلسوف ایرانی , حکیم ارد بزرگ , great orod, hakim orod bozorg, بزرگترین فیلسوف

 


برای آشتی ، بر هم پیشی گیریم .  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_philosopher king)

سینمای غمزده ، دشمن اقتصاد و بهره وری است. حکیم ارد بزرگ نابغه عرصه فلسفه

امید و شوق به زندگی ، پشت دروازه شهر آدمهای تحقیر شده و غمگین نمی ایستد . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

آدم افسرده و ناامید ، ارزش توان و نیروی خویش را از یاد برده است ، باید به او کمک کرد ، تا دوباره خود و آرمانش را باز یابد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest thinker)

نادانی ، خودخواهی به بار می آورد .  حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

ناراستی هایمان را بپذیریم چرا که بهانه آوردن آنها را دو چندان سنگین می کند. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Philosophy and wisdom)

خنده در پس خود ، هزار راز و زر در سینه دارد. حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Father of modern philosophy)

سخن مهر آمیز و دلگرم کننده، می تواند از فانوس کوچک ، ستاره بسازد.  حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the world)

کمر راه هم ، در برابر آرمان برآزندگان خواهد شکست . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of history)

خردمند ، در شوخی زیاده روی نمی کند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest contemporary philosopher)

هرگز به کودکانتان نگویید ، پیشه آینده اش چه باشد ، همواره به او ادب و ستایش دیگران را آموزش دهید ، چون با داشتن این ویژگیها ، همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد ، هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگی بخشد . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher)

همراهان و هم آوایان ، مهر و زیبایی زندگی هستند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_The greatest philosopher of the century)

اساطیر ، شایسته گرامیداشت و بزرگداشت هستند ، اما نهایت نیستند . حکیم ارد بزرگ (Great Orod_Iranian philosopher)


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher